11

1982 yılında Tokat Başçiftlik’de doğdum. Babamın öğretmen oluşundan dolayı öğrenim hayatıma Nevşehir’in şirin ve turistlik beldesi Özkonak kasabasında başladım. Özkonak’da  okuyarak, koşarak, oynayarak büyümeye niyetlenmişken babamın tayini Nevşehir merkeze çıkınca ilkokulu Nevşehir’de tamamladım. ortaöğrenime Nevşehir Avanos İmam Hatip Lisesinde başladım ve Tokat İmam Hatip Lisesinde tamamladım. Lise Öğrenimime Tokat Endüstri Meslek lisesinde bilgisayar yazılım  bölümünde başladım. Lise yıllarımda ticarete olan  merakımdan dolayı bol devamsızlık yaparak  liseyi kazasız belasız hem çalıştım hem de okuyarak 2000 yılında bitirdim.

Lise eğitimim bitince Özel Bir şirkette çalışmaya başladım.  Lise yıllarına kadar ne olmak istediğimi bilemedim. Ama ailem ve çevremdeki eş dost büyüklerim bir diploma her zaman iyidir, dediler ve Bilgissayar Programcılığı ve İşletme okudum. Annem ve babam mutlu oldu; ama, benim ruhum bir yerde durmaktan, sabit kalmaktan  yana olamadı. Bir tek istediğim vardı; günü saatlere hapsolmamış bir hayatım ve işim olsun.,

Belli bir süre Ankara’da Özel Sektörde Bilişim Teknolojileri üzerine Bireysel ve Kurumsal Pazarlama yaptım, buda açmadı. 3 yıl Ankara TBMM Danışman olarak çalıştım. Yıllar geçmiş yaş 26 devirmek üzere iken evlendim ve şu an 2 yaşında bir oğlum var.

Evlenince yaşadığım şehri ve işi arkamda bırakarak, İstanbul’da Sağlık sektöründe Bir kamu kurumunda 6 yıldır çalışmaktayım.

Bol bol gezmeyi, yeni yerler keşfetmeyi seven, Güncel Siyasi olayları takip eden enteresan biri olarak hayatıma devam ediyorum.

Ahmet ERASLAN

No Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir